Proje Başvuru aşamasına geçebilmek için her şeyden önce “Ön Başvuru” aşamasının eksiksiz tamamlanmış olması gerekmektedir. Ön Başvuru işlemi tamamlanıp onaylandıktan sonra, proje başvuru işlemlerine geçilir:

1. Başvuru sahibi kişi ya da tüzel kişilik yetkilisi Bozok Teknopark A.Ş.’ye ait aşağıdaki banka hesabına başvuru ücretini yatırır.

HESAP SAHİBİ : BOZOK TEKNOPARK A.Ş.

BANKA ADI : T.C. ZİRAAT KATILIM BANKASI (TÜRK LİRASI)

ŞUBE ADI : YOZGAT ŞUBESİ

IBAN NUMARASI : TR03 0020 9000 0165 9574 0000 01

2. Bu aşamada başvuru sahibine ön başvuru formunda belirttiği mail adresine başvurusunu yapması için  kullanıcı adı ve şifre verilmektedir. Bunun için başvuru sahibinin geçerli bir e-posta adresi beyan etmesi gerekmektedir.

3. Başvuru sahibi tarafından tamamlanan Esas Başvuru işlemi yapılan inceleme sonucunda gereken eksik evraklar, ilave edilmesi gereken teknik detaylar belirlenir. firma yetkilisine uyarı yapılarak düzeltmelerle esas başvuru işlemleri tamamlanması istenir.

4. Girişi tamamlanmış proje başvurusuna ait dosya, çıktı alınır ve firma yetkilisi tarafından her sayfası imzalanarak(şirketler için kaşeli) idari işlem birim personeline teslim edilir.

5. Proje Başvuru, değerlendirme kurulunda kabul, revizyon ve red kararı ile sonuçlanabilir.

6. Kabul kararı alınan projeler için, Bozok Teknopark’ta kiralanacak ofis adresli evraklar başvuru sahibi tarafından idareye teslim edilir. Bu evraklar teslim edilmeden kira sözleşmesi yapılmaz ve anahtar teslim edilemez.

7. Revizyon ve red kararı alınan projeler için sonraki değerlendirme kurulunda görüşülmek üzere revize başvurular teslim alınır.

Not: Tüm esas başvurular online olarak yapılmak zorundadır, yazılı başvurular kabul edilmemektedir.