Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Evren Yaşar, Ankara’da çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına bir dizi ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlerden ilki Savunma Sanayi Akademisi Başkanı Prof. Dr. Cenk Aktaş ve Teknokent Danışmanı Konuralp Pirinçci’ye oldu. Rektörümüz Prof. Dr. Evren Yaşar, üniversite-sanayi iş birliği modelleri ve hedeflenen ortak projeler konusunda istişarelerde bulundu. Savunma Sanayi Akademisi Başkanı Prof. Dr. Cenk Aktaş ve Teknokent Danışmanı Konuralp Pirinçci Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Evren Yaşar’ın nazik ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.
Rektörümüzün bir diğer ziyareti ise Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürü Muhammet Bilal Macit ve Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Daire Başkanı İbrahim Karabulut’a oldu. Ziyarette üniversite-sanayi işbirlikleri ekseninde araştırma, geliştirme, yenilikçilik ve girişimcilik faaliyetleri ile teknolojik gelişmelerin desteklenmesi ve teşviki hususunda fikir alışverişinde bulunuldu.
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürü Muhammet Bilal Macit ve Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Daire Başkanı İbrahim Karabulut ziyaretleri için Rektörümüz Prof. Dr. Evren Yaşar’a teşekkür etti.

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir